• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Шкільний кабінет інформатики

/Files/images/Internet.jpg Розділ "Кабінет інформатики" призначено для вчителів нового покоління, які викладають інформатику в загальноосвітніх навчальних закладах.

Докладні розробки уроків до вивчення інформатики в 5-11 класах за варіативними та інваріативними програмами загальноосвітньої школи. Цікаві методичні рекомендації, різноманітні прийоми роботи із завданнями, велика кількість вправ, широкий вибір форм перевірки знань, використаних ігрових моментів на уроці, грамотне урахування вікових особливостей — усе це вигідно відрізняє сайт від традиційних посібників з планами-конспектами уроків.

Мета розділу — надати допомогу вчителеві в підготовці та проведенні уроків інформатики в 5-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів, формувати в учнів теоретичну базу знань з інформатики, вміння і навички ефективно використовувати сучасні комп’ютерно-інформаційні технології у своїй діяльності, інформаційну культуру та інформаційно-комунікативну компетентність.

Тут також подано календарно-тематичне планування та розробки уроків відповідно до навчальних програми з інформатики для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Кiлькiсть переглядiв: 299

Коментарi